تور گرجستان | تور زمینی گرجستان | تور هوایی گرجستان | بلیط گرجستان | تور زمینی تفلیس تلفن تماس : 09120149115

تور زمینی تفلیس

ور تفلیس Tour of Tbilisi سیاحت ماندگار

درباره جذابیت و زیبایی های تفلیس بیشتر بدانیم ! تفلیس شهری که ترکیبی از دوره های مختلف تاریخی را با خود به همراه دارد ، خیلی جذاب و شگفت انگیز به نظر می رسد، تناقضات زیبا و بی نظیر از جذابیت های تفلیس است . اگر تصمیم گرفته اید با تور تفلیس سفر کنید به شما تبریک می گوییم تفلیس واقعا شما را هیجان زده خواهد کرد ، ترکیبی از معماری مدرن و کلاسیک تفلیس را خاص و منحصر بفرد کرده است و احتمالا هیچ مشکلی در جذب شما در آن با فراز و نشیب های بسیاری نخواهد داشت. تفلیس شهری نیست که بتوان به راحتی از آن عبور کرد کاخ کافه ها، گالری ها، موزه ها، و شهر قدیمی ،همه چیز در تفلیس خیره کننده و جذاب است .
حمام های گوگردی تفلیس فقط حمام عمومی ساده ای هستند که بسیاری از مردم محلی آن را دوست دارند. منحصر به فرد بودنش در ترکیب آب نیست. گرم و اشباع شده با گوگرد و سایر مواد معدنی، و از زیر زمین به صورت خود جوش فوران می کند . تفلیس دارای جریان های بسیاری از آب سولفور است – به همین دلیل بوی تخم مرغ های فاسد را می توان تقریبا در هر نقطه ای از شهر حس کرد. تفلیس، درست مثل بقیه گرجستان، دارای گرمایش مرکزی و سیستم آب گرم نیست.
بعضی از بخاری ها با استفاده از گاز یا برق کار می کنند، در حالیکه ساکنان ثروتمند به سیستم های گرمای مستقل گاز متکی هستند. به همین علت صرف زمان زیادی در حمام چندان دور از انتظار نیست . آسانسور در بلوک های آپارتمانی در تفلیس رایگان نیست. پس از ورود به کابین، بلافاصله یک جعبه ویژه برای سکه ها، در کنار پانل دکمه قرار می گیرد. اگر پرداخت نکنید، بالابر ثابت باقی خواهد ماند.
در بیشتر موارد، سفر به هر یک از طبقه ها هزینه ای حدود ۳-۵ سنت دارد. تقریبا می توان گفت سیگار کشیدن در هر خانواده در تفلیس امری عادی است و اغلی ساکنان تفلیس آنرا امری زشت نمیدانند . مکان های دیدنی تفلیس که اغلب مسافران در سفرشان با تور استانبول حتما از آنها دیدن می کنند . کلیسای گرگتی یکی از زیباترین مکان های دیدنی در تفلیس که آنرا بهشت تفلیس هم می گویند این کلیسای زیبا در قرن ششم ساخته شده است و قرار گرفتن آن در بالای کوه لذت دیدن دشت و کوه های اطراف را به همراه دارد .
صومعه جواری این صومعه در شرق تفلیس واقع شده است قرار گرفتن صومعه در بین دو رودخانه باعث شده است این مکان زیبا واقعا لذت بخش و منحصر بفرد باشد . معبد سامتاورو ساخته شده در قرن چهارم توسط پادشاه میریان و در قرن یازدهم مورد بازسازی قرار گرفته است طبیعت زیبا و فوق العاده اطراف معبد باعث زیبایی دوچندان آن شده است . معبد سامتاورو شهر بازی متاتسمیندا : این شهر بازی با چرخ فلکی غول آسا بر روی تپه ای زیبا قرار گرفته است یک ترن هوایی بزرگ دارد مجسمه کارتلیس دادا مجسمه مجسمه ای بزرگ و تاریخی بر روی بر روی ثپه سولولاکی قرار دارد و به مادر گرجستان معروف است بزرگی آن به اندازه ای است که از داخل شهر نیز به راحتی دیده می شود . پل صلح پلی دیدنی و جالب که دو قسمت مدرن و کلاسیک تفلیس را به هم متصل می کند پل صلح در شب دیدنی و تماشایی تر است .
تور های تفلیس آبان ماه ۹۷ و تور تفلیس آذر ماه و تمامی فصول سال در سایت فیکس تراولز موجود می باشد. تور لحظه آخری تفلیس دی ماه ۹۷ تور تفلیس بهمن ماه ۹۷ تور تفلیس اسفند۹۷ و تور تفلیس نوروز ۹۸ تور های ویژه تفلیس در سایت فیکس تراولز از تور های آژانس های معتبر کشور می باشد . و هر آژانسی که اعتبار مجوز بند ب و یا بند الف را دارد می تواند در سایت تور ثبت نام و اجازه فعالیت داده شود. شراب تفلیس پس از رسیدن به تفلیس، یکی از اولین چیزهایی که مردم محلی بسیار دوستانه به شما می گویند این است که کشورشان خانه شراب است.
قدیمی ترین شواهد جهان در مورد انگور که برای تخمیر و تبدیل شدن به شراب به ۶۰۰۰ سال قبل از میلاد برمی گردد و در تفلیس–گرجستان یافت شد.ظاهرا ۵۲۵ گونه انگور در تفلیس یافت می شود اما اما رهبران تنها دو نوع انگور را برای ساخت شراب نگه داشتند . از سال ۱۹۹۱، صنعت شراب سازی تفلیس–گرجستان تجربه رنسانسی را تجربه کرد، و شراب سازان محلی از آن زمان تلاش می کنند برخی از گونه های قدیمی تر و همچنین روش های قدیمی تولید شراب را احیا کنند.