تور گرجستان | تور زمینی گرجستان | تور هوایی گرجستان | بلیط گرجستان | تور زمینی تفلیس تلفن تماس : 09120149115

اقامت اوکراین

اقامت اوکراین

کشور اوکراین از جمله کشورهایی است که به دلایل مختلف مورد استقبال افراد زیادی جهت اخذ اقامت بوده است، ما در این مقاله به بررسی روش های مختلف اخذ اقامت اوکراین می پردازیم. روش تحصیل،کار،ازدواج و ثبت شرکت و سرمایه گذاری از جمله این روش ها می باشند،جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در این زمینه با مشاورین شرکت سیاحت ماندگار در تهران تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس :۰۲۱۸۸۳۰۷۰۱۹ – ۰۹۱۲۲۹۵۰۸۱۷

مزایای زندگی و داشتن اقامت اوکراین

  1. اجاره های پایین: به عنوان مثال،یک آپارتمان ۲اتاق خوابه(برای اوکراین)در نظرگرفته شده است و در حال حاضر تنها ۱۵۰دلار در ماه برای اجاره پرداخت می شود. خدمات باقی مانده از جمله : دسترسی به اینترنت با سرعت بالا،گاز طبیعی(اغلب شامل هزینه اجاره)،هزینه آب،برق و تلفن(کمتر از هر تماس بین المللی)معمولا بی ۲۰تا ۳۰دلار در ماه اجرا می شود.
  2. به ندرت نیاز است که بیش از۴۰۰دلار در ماه برای تمام نیاز های روزانه و ماهیانه خود خرج شود. شما می توانید بیش از نیمی از بودجه بازنشستگی خود را در یک بانک ثابت ،قابل اطمینان و ثابت ذخیره کنید،که ۱۲.۵ درصد سود به شما پرداخت می کند!
  3. غذا فراوان و نسبتا ارزان است!اگر چه نمی توا انتظار انواع غذاهای موجود در ایالات متحده و کشور های اروپای غربی را داشت ،اما این امر با اکثر استانداردها مطابقت دارد. مثال: مرغ طبق هر کدام از این دو نرخ فروخته می شود. عموما بین ۱۵ تا ۱۸ Grevneh در هر کیلو است .میوه ها و سبزیجات حتی بهتر از قبل خریداری می شود،مخصوصا در فصل بهره برداری ،هویج حدود ۲.۵۰تا ۳.۵۰ گریونا را در هر کیلو می باشد. این مبلغ به ۵۰ سنت در هر کیلو یا ۲.۲ پوند برای ۵۰سنت معادل است! سبزیجات در اوکراین و اغلب با کیفیت بالا هستند.آنها معمولا در خاک آلی بسیار غنی رشد می کنند.
  4. حمل و نقل محلی بسیار ارزان است! ممکن است به ازای ۱گریونا تقریبا در هر نقطه از شهر سفر کنید!به یاد داشته باشید یک گریونا حدود ۱/۵ دلار آمریکا یا حدود ۲۰سنت است .
  5. مردم محلی به نظر دوستانه (معمولا)به بازدیدکنندگان و یا ساکنین از ایالات متحده نگاه می کنند. ای مساله در بسیاری از کشورها در سراسر جهان صادق نیست،ممکن است قبلا آگاه باشید که این یک مزیت بزرگ است!
  6. سود پس انداز بانک به طور قابل ملاظه ای بالا است! پیدا کردن بانک هایی که به طور امن و قابل اعتماد تاسیس شده اند بسیار آسان است که ۱۲.۵ درصد سود به پول محلی پرداخت می کند.برخی از آنها به میزان ۱۷٪ هستند اما همیشه به عنوان قابل اعتماد نیستند.
  7. هردو Raiffeisen (یک بانک اتریشی که در اینجا کار میکند)وOTP(یک بانک مجارستانی)کاملا قابل اعتماد هستند و به راحتی در اوکراین در دسترس هستند.همچنین دستگاه های خود پرداز در بسیاری از مکان ها در سراسر شهرها موجود هستند.
  8. مراقبت پزشکی در اوکراین (برای ساکنان)رایگان!یک فرد فقط باید برای داروها و مواد مرتبط لازم برای اداره آن ها پول بپردازد. مثلا برای یک حمله قلبی مراقبت های بیمارستان ها مراقبت حرفه ای و صلاحیت داراست حتی اگر آخرین تکنولوژی موجود در جای دیگری را بکار نگیرد.اگر کسی در آمریکا (۲۱روز)در بیملرستان بستری شود،بدون شک ۶۰۰۰ دلار تا ۸۰۰۰ دلار آمریکا هزینه خواهد داشت.شاید هم بیشتر! در اینجا قیمت حدود ۴۰۰ دلار هزینه خواهد داشت.
  9. املاک و مستغلات را می توان در (Dachias) به مبلغ ۴۰۰۰۰۰ دلار آمریکا تا ۵۰۰۰۰۰ دلار آمریکا خرید. یک Dachia معمولا یک محل از شهر در یک کشور تنظیم شده است که معمولا برای هر روز زندگی نمی کند. Dachia معمولا دارای آب (معمولا در خارج از ساختمان واقع شده)و برق است.اما آنها را میتوان به نسبت ارزان قیمت ارتقا داد. اکثر آنها تقریبا نزدیک ایستگاه اتوبوس هستند. در ۵ سال گذشته ،املاک و مستغلات در اوکراین افزایش غیرواقعی را تجربه کرده است.

 

تلفن تماس : 09120149115